Știri, Muntenia-Sud, România|marți, iulie 7, 2020
Sunteți Aici Home » SPORT » FOTBAL: O primă repriză bună în amicalul Urban Titu – GSA Nucet 3-0 (3-0)

FOTBAL: O primă repriză bună în amicalul Urban Titu – GSA Nucet 3-0 (3-0)

Urban Titu - GSA Nucet 1

Au marcat: Ștefan (min.22-autogol), Dobre (22), Lupu (40-autogol). Meciul a avut loc pe terenul GSA din Nucet.

După terminarea sezonului competițional, jucătorii lui Urban Titu nu au intrat în vacanță. Miercuri dimineată au disputat un prim meci amical cu juniorii A, de la GSA Nucet.L-au câștigat cu 3-0, după o primă repriză bună, când s-au marcat și cele trei goluri. Ambele echipe sunt antrenate de Nicu Croitoru.

Astăzi, de la ora 18:00, la Titu (pe stadionul Orășenesc), Urban va disputa un alt meci amical, adversară fiind Voința Perșinari (liga a 4-a).

Mâine va fi ultimul antrenament după care se va intra în vacanță. Pe 10 iulie este programată reunirea lotului. În planurile lui Nicu Croitoru, figurează și cantonament centralizat, într-o locație care urmează să fie stabilită.