Connect with us

ANUNŢURI

Primăria Voinești: Anunț licitație publică pentru închiriere spațiu anexă

Publicat

pe

ANUNT DE LICITATIE PUBLICA PENTRU INCHIRIERE Spatiu Anexa – NC 1982-C4, CF 76686 Voinesti, domeniu public al comunei Voinesti, în vederea desfasurarii de activitati sportive si recreationale

1. UAT Comuna Voinesti cu sediul in Judetul Dambovita, Comuna Voinesti, sat Voinesti, str Principala nr 145, CP 137525, tel/fax 0245679324, Cod Fiscal 4344600, email: consiliullocalvoinesti @ yahoo.com, persoana de contact: Popescu Otilia Lidia

2. Obiectul licitatiei il constituie inchirierea unui spatiu avand destinatia de desfasurare activitati sportive si recreationale. Spatiul are suprafata de 96 mp si este compus din 2 incaperi, cu peretii din BCA, invelita cu placi de azbociment ondulat, cladirea C4 -A1.4 din incinta Scolii gimnaziale Voinesti, inscris in Cartea Funciara cu nr . 76686 -UAT Voinesti, identificat cu Nr cadastral 1982 A1.4, imobil aflat in domeniul public al UAT Comuna Voinesti. Adresa acestuia este comuna Voinesti sat Voinesti str. Postei nr 591, judetul Dambovita.

Închirierea a fost aprobata prin Hotararea Consiliului Local Voinesti cu nr 92 din 16.12.2024, conform OUG nr 57/2019 privind Codul Administrativ.

3. se regasesc in caietul de sarcini
3.1.printr-o solicitare scrisa depusa la Registratura UAT Comuna Voinesti;
3.2. Registratura – Compartiment – Relatii cu Publicul al UAT Comuna Voinesti, persoana de contact Savu Ancuta Elena telefon 0768364041, email: consiliullocalvoinesti @ yahoo.com

Reclama

3.3. Documentatia se achizitioneaza prin achitarea cu numerar, in suma de 50lei /exemplar si se achita la casieria UAT Comuna Voinesti din sat Voinesti Str Principala nr 145, jud Dambovita (luni-vineri orele 8,00-16,00)

3.4. Data limita pentru solicitarea clarificarilor este de 10. 01 2025, ora 10:00.

4.1. Data limita de depunere a ofertelor este 20.01.2025, ora 10:00.
4.2. la sediul UAT Comuna Voinesti, comuna Voinesti sat Voinesti, str Principala nr 145, jud Dambovita Registratura Compartiment Relatii cu Publicul.
4.3. Ofertele se depun la sediul UAT Comuna Voinesti, comuna Voinesti str. Principala NR 145, Jud. Dambovita, in doua exemplare (copie si original )

5. Sedinta publica de deschidere a ofertelor se va desfasura in data de 20.01.2025 ora 12:00 la sediul UAT Comuna Voinesti, comuna Voinesti sat Voinesti, jud Dambovita str Principala nr 145.

6. Instanta competenta in solutionarea litigiilor este Curtea de Apel Ploiesti, municipiul Ploiesti, str. Gheorghe Doja, nr 42, jud Prahova. CP 100043, tel/fax 0244522445, email ca-ploiesti-info@just.ro

Reclama

PRIMAR,
SANDU GABRIEL

Urmărește Incomod Media și pe Google News

Cititi mai mult
Reclamă
Click to comment

Leave a Reply

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

ACTUALITATE

S-au deschis înscrierile! Forumul Fondurilor și Finanțărilor pentru IMM-uri. Târgoviște, 24 septembrie 2026

Publicat

pe

Camera de Comerț, Industrie și Agricultură Dâmbovița vă invită la o zi întreagă dedicată unei întrebări esențiale pentru orice IMM: De unde îți finanțezi următoarea investiție și ce trebuie să pregătești de pe acum?

Patru paneluri, cu specialiști, studii de caz și sesiuni de întrebări:

  • Harta finanțărilor 2021–2027  — Programul Regional Sud-Muntenia, digitalizare, eficiență energetică, internaționalizare. Ce apeluri sunt deschise acum și ce urmează.
  • Finanțările europene după 2027  — bugetul 2028–2034, inteligență artificială, tranziție energetică, simplificarea accesării fondurilor.
  • De la grant la investiție  — contribuția proprie, TVA-ul, creditele-punte, garanțiile. Ce faci concret după ce ai câștigat proiectul.
  • Inteligența artificială pentru decizii de business*  — verificarea partenerilor, avertizare timpurie privind riscul de neplată, prognoza cash-flow-ului.

Lista vorbitorilor va fi anunțată în zilele următoare.

24 septembrie 2026
09:00 — 16:30
Universitatea Valahia din Târgoviște, Centrul Internațional de Conferințe (Corpul K), Sala Roșie

Taxa de participare: 300 lei + TVA. Include accesul la toate panelurile, mapa evenimentului, coffee break și prânz de lucru.

Tarif early bird: 250 lei + TVA pentru înscrierile confirmate până la 15 septembrie.

Reclama

Membrii CCIA Dâmbovița beneficiază de tariful de 250 lei + TVA pe toată perioada înscrierilor.

Locurile sunt limitate!
Înscrieri: https://forms.gle/ECYa8Vy8xbVwyPHUA
info@cciadb.ro | 0245.210.318

Urmărește Incomod Media și pe Google News

Cititi mai mult

ACTUALITATE

Completează chestionarul și stabilește agenda întâlnirilor „Antreprenorul în era AI”!

Publicat

pe

Camera de Comerț, Industrie și Agricultură Dâmbovița și Termene.ro construiesc împreună seria „Antreprenorul în era AI” – un program de întâlniri dedicat firmelor care vor să înțeleagă concret ce pot face cu inteligența artificială în activitatea de zi cu zi.

Înainte de a stabili temele următoarelor ediții, vrem să pornim de la dumneavoastră: ce instrumente folosiți deja, ce vă blocheaă și ce v-ar fi cu adevărat util într-o întâlnire de două ore.

Chestionarul durează 3 minute:
https://share.hsforms.com/1jTTLCEYWQy2eo3X2cblROw42hv7

Răspunsurile dumneavoastră configurează direct agenda evenimentelor din perioada următoare.

Urmărește Incomod Media și pe Google News

Reclama
Cititi mai mult

 

 

 

PUBLICITATE

Cele mai citite