ACTUALITATE8 ani ago
Ambulatoriul Spitalului Judeţean de Urgenţă Târgovişte va fi extins. Detalii proiect
Consiliul Judeţean Dâmboviţa a depus la ADR Sud Muntenia, miercuri – 27 iunie 2018, proiectul care vizează extinderea şi dotarea ambulatoriului de specialitate din cadrul Spitalului...
Comentarii recente