ACTUALITATE1 an ago
Doliu la Spitalul Județean din Târgoviște. A trecut în neființă medicul pediatru Mihaela Pohoață. Dumnezeu să o odihnească în pace!
Conducerea Spitalului Județean de Urgență Târgoviște își exprimă profundul regret pentru trecerea în neființă a doamnei dr. Pohoața Mihaela, medic primar pediatrie, un profesionist desăvârșit și...
Comentarii recente