
Nu vi se pare că trăim într-un confuz, într-o zonă crepusculară, unde parcă totul se consumă într-un oribil și bine regizat neprevăzut? Avem greva profesorilor. Au...

Sfârșitul de an a venit cu o suită de „colinde sindicale”. Acum, să nu credeți că au ieșit în stradă vânzătorii de la buticuri, muncitorii de...
Comentarii recente