ACTUALITATE6 ani ago
COVID-19: Doi medici de la Spitalul Judeţean de Urgenţă din Târgovişte au demisionat!
Prima situaţie de criză la Spitalul Judeţean de Urgenţă din Târgovişte, în contextul pandemiei COVID-19! Doi medici de la Secţia Pneumologie au demisionat. Din fericire, aceştia...
Comentarii recente