
Am urmărit meciul de la Voluntari. Jucătorii de la Chindia, nesiguri. Parcă le era frică de adversari. Timizi, fără forță, fără aplomb. Nici măcar ceva tehnică...

„Starea de urgență există ca să ne facem bine, nu ca să aibă Orban acoperiș să-i umilească pe oameni. Starea de urgență e ca să ne...
Comentarii recente