
De astăzi – 25 martie 2025, președinte al Autorității Teritoriale de Ordine Publică (ATOP) Dâmbovița este pentru următorii patru ani consilierul județean PSD Mihai Istrate. ATOP...

Greenpeace România a participat, săptămâna aceasta, la o consultare publică în stradă, în fața Casei de Cultură din comuna Doicești, județul Dâmbovița, ca reacție la decizia...
Comentarii recente